Prvašići

Svečani prijem prvašića

Svečani prijem prvašića održao se u školskoj športskoj dvorani 5. rujna 2016. u 19:00 sati za učenike centralne škole i svih šest područnih škola. Prije ravnateljeve prozivke prvašiće, njihove roditelje i ostalu rodbinu zabavljali su učenici 2. razreda koji su za njih pripremili: učenici 2. a razreda plesali su Đačku pjesmu, učenici 2. c razreda plesali su pjesmu zbora Vlak, dok su učenici 2. b razreda pjevali i plesali Abecedu. Učenici 2. b razreda, Simon Mandić i David Korotaj izveli su recitacije Đače i Tužibabu.

Nakon ovog kratkog programa uslijedio je najuzbudljiviji dio večeri, prozivka ravnatelja da se naši prvašići rasporede po razredima i da se pridruže svom učitelju, odnosno učiteljicama. Ova mnogobrojna generacija učenika 1. razreda broji 118 učenika.

Učiteljica 1. a razreda je Marija Purišić, a učenici su: Eugen Berković Krizman, Sara Grlica, Erik Hamzić, Gabriel Ivanković, Vanessa Kolić, Taira Koljesnikov, Mia Ljekaj, Mihael Mauković, Mehmed Međedović, Igor Miletić, Neva Novak, Mila Nuić, Tina Njegovec, Luka Pindrić, Bruno Pratljačić, Nina Rosandić, Lucija Stojaković, Leon i Noel Šimić, Samir Šišić, Vjeko Škarda, Noa Tomrecaj i Matija Velenik.

Diana Bogojević je učiteljica 1. b razreda, a polaznici su: Matija Benčić, Noa Benolić, Karin Čumpek, Nika Demark, Nika Dokoza, Lena Filipović, Arian Jakšić, Larisa jurišević, Sven Kovač, Luna Kovačević, Toni Krezić, Tajana Laković, Franka Marić, Lukas Mautner, Mihael Mikolčević, Filip Milek, Karlo Muranović, David Nedić, Ema Paić Hrbat, Vita Rašin, Nik Škafar Žužić, Lana Tropšek i Aleksa Vujin.

Učitelji 1. c razreda je Dragan Purišić, a učenici su: Ryan Bibalo, Marta Bumbak Runtić, Dominik Bušić, Mery Butka, Dušan Cvetković, Petra Didać, Sara Friščić, Ajdin Hrkić, Anton Ivkić, Jan Jurčić, Jakov Lepoglavec, Lajla Lukić, Leo Makovac, Luna Mijanović, Matej Pavlović, Mia Prispilović, Alina Pršić, Luka Radić, Saša Radočaj, Lea Slobođanac, Sara Šimunović, Luka Vaniček i Laren Vuković.

Učenike 1. d vodit će učiteljica Nevenka Balenović, a oni su: Sara Akrap, Stefano Bassanese, Lean Brajković, Nikola Bjelajac, Matea Brozić, Melani Buršić, Oliver Davidović Lutsch, Marta Dundović, Aulona Elshanaj, Oliver Galović, Tia Greblo, Roko Guzić, Antea Hanzl, Luka Katić, Vid Kovačić, Sean Matijašić, Stiven Miljević, Gabriel Natanelić, Tasha Nikollaj, Azur Smajlović, Karlo Šimić, Maks Špoljarić, Sara Štingl i Matea Zankola.

Učiteljica 1. razreda PŠ Babići je Karmen Lučić, a učenici su Dino Barjamović i Filip Bošnjak. Jedna, ali vrijedna je Milena Šćelić, učenica 1. razreda PŠ Juricani, a njena je učiteljica Ksenija Pavlović. Učiteljica prvašićima PŠ Kmeti je Smiljka Šantek Mekinić, a oni su: Mija Cerovski, Elisa Demiri, Enida Demiri. Isabel Jurić, Karla Lazar i Nika Romić. Leonard Janković i Helena Stephen učenici su 1. razreda PŠ Bašanije, a njihova je učiteljica Barbara Lakošeljac Dokoza. Mnogobrojni su prvašići novootvorene PŠ Petrovije: Dorian Brmalj, Mihael Crnković, Timea Ćenanović, Leon Forca, Luka Pirkl, Tijana Šokac, Lukas Štajduhar, Mateo Šverko i Rebecca Topić, a Daniela Circota je njihova učiteljica. I najzad, učenici PŠ Murine su: Domagoj Jurišić, Alen Karahasanović, Marko Marijić, Lucija Udovičić i Đani Vujević.

Osim gospodina ravnatelja najljepše želje za početak školske godine učenicima je zaželio i gosp. Vili Bassanese, gradonačelnik Umaga.

Tekst i foto: Jelena Paić, prof. i dipl. knjižničar

Ostale fotografije pogledajte u foto-galeriji.

objavio: Adela Granić   datum: 6. 9. 2016.

« Rujan 2017 »

NOVO!!!

Objava natječaja za sljedeća radna mjesta:

1. Učitelja razredne nastave u produženom boravku , 1 izvršitelj na određeno puno radno vrijeme

2. Kuhar, 1 izvršitelj na neodređeno puno radno vrijeme

Natječaj traje od 25.09. - 03.10. 2017.

Tekst natječaja je moguće pregledati na linku ispod

______________________________________________________________________

NATJEČAJ za radna mjesta od 11. do 21.08.2017. godine – obavijest o sklopljenim ugovorima o radu temeljem suglasnosti Školskog odbora sa sjednice od 14.09.2017. godine.

1. Učitelj tehničke kulture i informatike, 1 izvršitelj na neodređeno puno radno vrijeme

- Marija VOJIĆ, VSS iz Umaga, za 22 sata tjednog ukupnog radnog vremena predmeta informatika

2. Učitelj engleskog i talijanskog jezika, 2 izvršitelja na neodređeno puno radno vrijeme

- Darija JAKIM, VSS iz Poreča, engleski jezik