autobusne linije za ucenike.pdf

Svečani prijem

PRIJEM UČENIKA 1. RAZREDA

Uzbudljivo i veselo je bilo na ovogodišnjem svečanom prijemu učenika 1. razreda 4. rujna 2017. u Školskoj športskoj dvorani u 19:00 sati. Prije same prozivke ravnatelja učenike prvih razreda i njihove obitelji zabavljali su učenici 2. razreda i Područne škole Kmeti.

Ovogodišnjih je prvašića 105, a raspoređeni su u četiri razreda centralne škole i šest prvih razreda područnih škola. Ravnatelj škole Mato Vidović je rekao kako je zadovoljan što roditelji sve više upisuju svoju djecu u područne škole jer su prepoznali kvalitetu istih.

Učiteljica 1. a razreda je Aurika Matković, a učenici su: Milan Agbaba, Gregor Ambrošić, Selmir Badnjević, Gaia Berber, Lea Angela Coslovich, Lea Angela Coslovich, Tina Dodici, Pablo Marinković, Meri Markov, Tia Marković, Dea Nađ, Josip i Petar Peranić, Tomo Šibl, Marko Šimunović, Erika Šterle Kovačević, Ivan Šumanovac, Karlo Tarandek, Nika Valečić i Alex Vivoda.

Učiteljica Snježana Paripović je razrednica 1. b razredu, a njeni su učenici su sljedeći: Leo Balenović, Belen Bassanese, Ivano Benolić, Lara Dragan, Jure Grozdanić, Matias Kopić, Emma Košturjak, Vladimir Kukučka, Mia Ladavac, Rea Mijanović, Niko Popović, Manuel Pratljačić, Mikael Pretula, Mila i Petar Stojčević, Sena Šabanović, Ivano Šmit, Aren Vižintin i Ena Zubin.

Učenike 1. c razreda vodit će učiteljica Sanja Ošaben, a oni su: Leo Bek, Matea i Mateo Damiani, Arman Dervišević Smajlović, Dino Galović, Teo Kmet, Lea Kotur, Melani Kukec, Noa Lopac, David Momić, Andrej Poropad, Paulina Sinčić Kocijan, Tin Smoljanec, Mihael Štebih, Lin Tišljarec, Emilie Zoe Wierschin.

Željka Čikeš je učiteljica 1. d razredu, a njeni su učenici sljedeći: Ivana Benolić, Dominik Bulić, Klara Curić, Leonard Kopić, Luka Matijašić, Marko Medojević, Fran Mikolčević, Filip Novak, Nika Orešković, Roko Paić, Nikola Radijevac, Nina Stanko, Ivano Starić, Mark Šimunić, Lukas Špehar, Ricardo Tatalović, Lara Vukojević i Ana Zubin.

Učiteljica 1. razreda PŠ Babići je Sanja Novak, a polaznici su: Alex Adamović, Leon Grbac, Ema Markežić, Maris Vižintin i Erik Zakinja. Prvašići PŠ Bašanije broje 7 učenika na čelu s učiteljicom Marinom Sarić: Aurora Bauer, Chanel Ferinac, Sara Ivić, Lucija Nikolić, Alan Nikšić, Noah Štokovac i Nia Titonel. Marisa Kodilja je učiteljica ovim učenicima u PŠ Juricani: Luka Golemović, Tea Grlica, Santina Kocijančić i Leon Piler. Učiteljica PŠ Kmeti je Smiljka Šantek Mekinić, a njeni su učenici: Marina Bošnjak, Šimun Cedli, Lucija Popović, Natali Smolica i Teo Thaqi. Prvašiće PŠ Petrovija preuzima učiteljica Tanja Palić: Laura Bajkovac, Luka Bijelić, Lana Forca, Evan Koraca, Vanesa Romanik i Kristian Tarandek.  I na kraju učenici PŠ Murine koje vodi učiteljica Anka Deković su: Tia Bernardis, Leon Codiglia, Leon Makovac, Ivano Malbašić, Lara Pujagić, Ronald Rosić i Filip Simić.

Sretan početak školske godine u ime Grada Umaga prvašićima je poželio Ivan Belušić, dogradonačelnik.

objavio: Jelena Paić   datum: 7. 9. 2017.

« Listopad 2017 »