Dodatni obrazovni materijali

Autor: Maja Lalić, 7. 7. 2020.

Obavijest o dodatnim obrazovnim materijalima za šk. god. 2020./2021.

Poštovani roditelji učenika prvog do osmog razreda,

sredstva za nabavu udžbenika za redovite i izborne predmete za školsku 2020./2021. godinu Zakonom o udžbenicima i drugim obrazovnim materijalima za osnovnu školu („Narodne novine“ broj  116/18) osiguravaju se iz Državnog proračuna.

U skladu s navedenim Zakonom učitelji su izvršili odabir udžbenika, te vrše odabir drugih obrazovnih materijala za prvi, drugi, treći, peti, šesti, sedmi i osmi (biologija, kemija i fizika) razred vodeći brigu o svrsishodnosti odabranih materijala u nastavnom procesu.

Troškovi nabave Drugih obrazovnih materijala (radne bilježnice, zbirke, nastavne listiće, atlase…) ne pokrivaju se iz Državnog proračuna već ih kupuju roditelji.

Škola je, nakon odabira učitelja Drugih obrazovnih materijala, obvezna zatražiti suglasnost roditelja o korištenju istih u nastavnom procesu.

Konačan  popis objavit ćemo 15. srpnja, a do tada privremen na web stranici škole http://os-marijeiline-umag.skole.hr/Nakon 15. srpnja moći ćete u knjižarama naručiti dopunske obrazovne materijale.

Potpisanu Suglasnost možete:

• skenirati i poslati na mail: osmarijeilineumag@gmail.com,
  • donijeti prilikom preuzimanja svjedodžbi,
  • donijeti osobno u Matičnu školu i ubaciti je u za to predviđenu kutiju na ulazu u školu radnim danom do 16:00 sati do 15. srpnja 2020. godine

Suglasnost preuzmite OVDJE.

TEK NAKON 15. 7. 2020. MOGU SE NARUČITI DODATNI MATERIJALI U KNJIŽARAMA JER TADA STUPA KONAČAN ODABIR ISTIH.

TABLICE DODATNIH OBRAZOVNIH MATERIJALA

ZA RAZREDNU NASTAVU

1. razred

2. razred

3. razred

4. razred

Roditelji učenika razredne nastave,

pozor! Prilikom narudžbe dodatnih materijala, molimo Vas da pripazite naručujete li točno za Vaš razred i školu, jer se neki dodatni materijali razlikuju od škole do škole.

TABLICE DODATNIH OBRAZOVNIH MATERIJALA

ZA PREDMETNU NASTAVU

5. razred

6. razred

7. razred

8. razred

Likovne mape od 1. do 8. razreda finacirat će Grad Umag te će ih učenici  dobiti s udžbenicima u školi.

Dakle, roditelji ne naručuju/kupuju mape u knjižarama.

Kratke upute roditeljima kako isprintati na jednom papiru:

- kod ispisa postaviti papir na vodoravno usmjerenje i kliknuti: prilagodi stupce da svi stanu na jednu stranicu.

« Ožujak 2024 »

Trenutno nema objavljenih natječaja i javnih poziva za zapošljavanje.

Ukupno: 2920760

Ukupno: 2920760