Početak školske 2020./21. godine

Autor: Jelena Paić, 2. 9. 2020.

POČETAK ŠKOLSKE GODINE 2020./21.

Dragi učenici i roditelji,

počinje nam školska godina koja će nam, po svemu sudeći, opet biti vrlo uzbudljiva, neizvjesna i posve drukčija u odnosu na sve godine do sada.

Sigurna sam da ćemo se svi dobro snaći, međusobno surađivati, pomagati jedni drugima. Prošla školska godina nas je svemu tome naučila, pomogla nam da budemo manje egoistični, svjesniji potrebe drugih. Stavili smo neki druge prioritete na prvo mjesto i shvatili da nam materijalno ne znači ništa ukoliko nemamo zdravlje. Shvatili smo važnost zajednice, ulogu svakog pojedinca u njoj i uvidjeli kako ponašanje svakog od nas može utjecati na nama drage osobe.

U tom ozračju započinje i ova neizvjesna i nepredvidljiva školska godina.

Učinili smo sve da nam vi, djeco, i vaša sigurnost budete na prvom mjestu, pridržavamo se svih naputaka koje smo dobili od HZJZ-a i MZO-a i činimo sve da biste se vi i vaši učitelji osjećali sigurnima. Trudit ćemo se da vam olakšamo život u školi u vrijeme pandemije.

U ovih pola godine odrasli ste, uozbiljili se, ali sigurna sam da, kada se vidimo, osmijeh na vašem licu bit će taj po čemu ćemo vas prepoznati!

I zato, veselimo se i radujemo vašem dolasku, jedva čekamo da se školskim hodnicima čuje Vaš smijeh. Škola je bila tužna bez vas!

Radujemo se skorašnjem viđenju!

Poštovani roditelji,

u privitcima današnjeg maila naći ćete Protokol o postupanju i organizaciji nastave tijekom pandemije izazvane virusom SARS-CoV-2 i Epidemiološke preporuke za učenike i roditelje. Sve o prijemu prvašića i petaša možete pronaći sutra na školskoj web-stranici.

Zahvaljujem vam na svoj podršci i suradnji koju ste nam pružili tijekom prošle školske godine i nadam se istom i ove. Zajedničkom potporom jedni drugima sigurna sam da ćemo uspjeti. Škola je poduzela i poduzimat će sve potrebne mjere kako bi se i učenici i učitelji osjećali sigurnima, no moramo svi biti svjesni da, osim života u školi, postoji i život izvan nje u koji smo uključeni. Dobro je da nastavljamo s njim, no moramo biti svjesni da svako nesavjesno ponašanje samo jednog pojedinca utječe na život ne samo u školi, već na živote svih nas.

Stoga vas molim, poštujmo mjere koje su propisane. Samo zajedničkom sinergijom uspjet ćemo u borbi protiv COVID-19-a!

I da završim s mišlju koja nam je bila vodilja čitavo ovo vrijeme:

„NIČEGA SE U ŽIVOTU  NE TREBA BOJATI, SAMO TREBA RAZUMJETI. SADA JE VRIJEME DA RAZUMIJEMO VIŠE, KAKO BISMO SE BOJALI MANJE."

Ravnateljica: Sanja Zakinja, prof.

« Ožujak 2024 »

Trenutno nema objavljenih natječaja i javnih poziva za zapošljavanje.

Ukupno: 2920696

Ukupno: 2920696