Virtualna izložba

Autor: Jelena Paić, 2. 6. 2021.

Virtualna izložba učeničkih likovnih radova, portreta Marije i Line

Powered by emaze

Za bolji pregled otvorite poveznicu:

U nastavku pročitajte rezultate likovnoga natječaja na temu "Portret Marije i Line".

Ove školske godine organizirali smo likovni natječaj, crtanje portreta Marije i Line, kojim smo htjeli upoznati učenike i širu javnost kako su izgledale djevojke po kojima naša škola nosi ime.

Odaziv je bio jako dobar. Učenici su u raznim crtačkim i slikarskih tehnikama pokazali izrazit likovni senzibilitet. Najbolje radove u kategoriji razredne i predmetne nastave nagradit ćemo prvim, drugim i trećim mjestom, a članovi Povjerenstva su: prof. Sabrina Fatorić Bertović i učiteljice Aurika Matković i Ivana Žužić. Izložbu u holu škole postavila je Danica Sardelić, prof.

Svake godine u našoj školi provodi se literarni natječaj na temu života i djelovanja Marije i Line, a odajemo im počast komemoracijom i kulturno-umjetničkim programom na spomen-obilježju u Brutiji 28. ožujka.

Rezultati likovnoga natječaja

U prvoj kategoriji od I. do IV. r. komisija u sastavu: Sabrina Fatorić Bertović, Aurika Marković i Ivana Žužić odabrale su najuspješnije radove sljedećih učenika:
                      1. MJESTO - VITA HADŽIĆ, III. a, mentorica: učiteljica Ivana Žužić
                      2. MJESTO -  dijele IVAN ŠUMANOVAC, IV. a, mentorica: učiteljica Aurika Matković, i  LEA KOTUR, IV. c, mentorica: učiteljica Sanja Ošaben.
                      3. MJESTO - ARISTEA KOZINA, II. a razred, mentorica: učiteljica Nevenka Franjković.
Za KREATIVNOST nagrađen je rad učenika MARKA MEDOJEVIĆA, IV. d., mentorica: učiteljica Željka Čikeš.

U kategoriji od V. do  VIII.razreda komisija u sastavu: Danica Sardelić, Sabrina Fatorić Bertović i Aurika Marković odabrale su najuspješnije radove sljedećih učenika: 1. MJESTO - dijele NINA BAČIĆ i ZARA BAČIĆ, VII. c, mentorica: prof. Danica Sardelić
              2. MJESTO - SARA MARKOVČIĆ, VIII. b, mentorica: prof. Danica Sardelić
              3. MJESTO - JUSUF MEĐEDOVIĆ, VI. c, mentorica: prof. Danica Sardelić
Za KREATIVNOST nagrađen je rad učenice SARE BRATANOVIĆ, VII. d, mentorica: prof. Danica Sardelić.

E-spomenice

E- SPOMENICA 2019-2020.pdf

Popis udžbenika 2021./2022.
Dodatni materijali
« Siječanj 2022 »

Potvrde za učenike

Na poveznici

učenici i roditelji mogu preuzeti i ispisati

e-potvrdu o statusu redovitog učenika/ice škole.

Potvrde koje su izdane putem portala zamjenjuju u

potpunosti potvrdu iz škole u svim pravnim poslovima.

Obavijest RADNO VRIJEME sa strankama

Obavijest o radnom vremenu sa strankama nalazi se u prilogu

Školski kalendar za školsku godinu 2021./2022.

Kalendar za sk. god. 2021.-2022..jpg

Trenutno nema raspisanih natječaja