POTVRDA O STATUSU REDOVNOG UČENIKA ŠKOLE

OBAVIJEST O POTVRDAMA ZA UČENIKE

Poštovani učenici, roditelji i skrbnici učenika,

obavještavamo vas da je u e-Dnevniku za učenike i roditelje učinjena nadogradnja kojom se u sustavu omogućio ispis potvrda o statusu školovanja za učenike osnovnih i srednjih škola. Učenici i roditelji sada mogu koristeći e-Dnevnik preuzeti i ispisati potvrdu u svrhu dokazivanja da je učenik u aktualnoj školskoj godini upisan u program i razred, odnosno da ima status redovitog učenika.

Potvrde o školovanju učenika mogu se koristiti za različite svrhe (sufinanciranje troška školske prehrane, dječji doplatak, stipendiranje i druge). Generirana potvrda je u pdf formatu, sadrži elektronički pečat i nakon što ju učenik ili roditelj preuzme na računalo ili mobilni uređaj mogu ju slati elektroničkom poštom ili ispisati, ovisno o potrebama.

Potvrde koje su izdane putem eDnevnika zamijenjuju u potpunosti potvrdu iz škole u svim pravnim poslovima te za izdavanje potvrde nije potrebno podnositi zahtjev školi.

Ispis potvrda omogućen je u e-Dnevniku za učenike i roditelje koji je dostupan na poveznici https://ocjene.skole.hr/login

Učenici i roditelji koji imaju instaliranu CARNET-ovu mobilnu aplikaciju za e-Dnevnik potvrde o školovanju mogu generirati i u mobilnoj aplikaciji.

Upute za rad u kojima je prikazan ispis potvrda dostupne su na poveznici:

Dokumenti za roditelje

Poštovani roditelji učenika naše škole,

u privitku se nalaze obrasci dokumenata koje možete dostaviti školi (neposredno u tajništvo radnim danom do 15 sati, poštom ili skenirane putem e-maila) ukoliko želite Vaše dijete ispisati iz izbornog predmeta u sljedećoj školskoj godini (dostaviti najkasnije do 30.06. tekuće godine), produženog boravka, podnijeti zahtjev za prestanak korištenja marende, za upis dijeta izvan upisnog područja, opravdati dulji izostanak sa nastave...

Razne informacije za roditelje

« Rujan 2020 »

Trenutno nema objavljenih natječaja i javnih poziva za zapošljavanje.

Ukupno: 2920701

Ukupno: 2920701