Autor: Maja Lalić, 16. 12. 2019.

U Domu za starije i nemoćne "Atilio Gamboc"

održana Božićna priredba

U petak, 13. prosinca 2019. u Domu za starije i nemoćne "Atilio Gamboc", u Umagu održana je Božićna priredba koju je osmislila učiteljica Aurika Matković. Program je započeo s učenicima 1. i 3. razreda područne škole iz Kmeta pod vodstvom učiteljice Smiljane Šantek Mekinić. Uživali smo u plesu leptira, zvjezdica i mjeseca.    U nastavku, na klaviru je nastupila učenica Glazbenog odjela Lea Sarić - 2. razred, pod mentorstvom Dolores Košćak. Zatim na scenu dolazi 3. c razred koji nam je pripremio zanimljivu recitaciju i veselu pjesmu pod vodstvom učiteljice Sanje Ošaben. U dobrom društvu uvijek je potreban zvuk harmonike, na pozornicu je došao prof. Davor Kovačević koji nas je probudio ritmičnim zvucima harmonike. Nakon zvukom bogate harmonike uslijedili su nježni zvukovi gitare koje nam je odsvirao učenik 4. razreda Glazbenog odjela Christopher Krasti pod mentorstvom Vjekoslava Crnoborija. Na pozornicu dolazi 3. a razred pod vodstvom učiteljice Aurike Matković koji nam je pripremio recitaciju Zažmiri i zaželi te su zatim otpjevali pjesmu na čakavštini Božić je judi, uz klavirsku pratnju profesora Davora Kovačevića. Što je božićna idila bez najpoznatije božićne pjesme Tiha noć?

Učenica 2. razreda Glazbenog odjela Aulona Elshanaj i učiteljica Dolores odsvirale su na klaviru obradu Tiha noć za klavir četveroručno. Na kraju programa svi razredi zajedno su otpjevati pjesmu Zvončići uz klavirsku pratnju učitelja Davora.

Domaćini doma lijepim znakovima pažnje nagradili su učenike  i učitelje koji su učestvovali u realizaciji ovog događaja.

Nakon programa nastavilo se ugodno druženje s domaćinima i štićenicima doma A. Gamboc koji su uz pratnju na harmonici prof. Davora Kovačevića zapjevali i zaplesali.

Voditeljica Glazbenog odjela: Dolores Košćak, prof.

« Kolovoz 2020 »

Popis udžbenika 2019./2020.

Plan nadoknade nastave.jpg

U razdoblju od 7. do 17.8.2020. raspisani su natječaji za radna mjesta :

1. domar-školski majstor-vozač (neodređeno puno radno vrijeme, 1 izvršitelj M/Ž)

2. učitelj/ica slovenskog jezika i kulture (određeno nepuno radno vrijeme, 1 izvršitelj M/Ž)

3. učitelj/ica geografije (određeno nepuno radno vrijeme, 1 izvršitelj M/Ž)

4. učitelj/ica gitare u glazbenom odjelu (neodređeno puno radno vrijeme, 1 izvršitelj M/Ž)

5. učitelj/ica klavira u glazbenom odjelu (neodređeno puno radno vrijeme, 1 izvršitelj M/Ž)

6. spremač/ica na određeno puno radno vrijeme (1 izvršitelj M/Ž)

tekst natječaja dostupan je pod rubrikom NATJEČAJI ZA RADNA MJESTA I JAVNI POZIVI