preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
Prijevoz učenika

Priloženi dokumenti:
Autobusne linije za ucenike.pdf

Jelovnik

Školska kuhinja pridržava pravo izmjene dnevnog rasporeda marende ili ručka u slučaju potrebe (kvar namirnica, kašnjenje u nabavi ili sl.).

Školsko zvono

Prvo zvono - 7:40

1. sat - 7:45 - 8:30 

(odmor 5 min.)

2. sat - 8:35 - 9:20 

(odmor 15 min.)

3. sat - 9:35 - 10:20 

(odmor 15 min.)

4. sat - 10:35 - 11:20 

(odmor 5 min.)

5. sat - 11:25 - 12:10 

(odmor 5 min.)

6. sat - 12:15 - 13:00 

(odmor 5 min.)

7. sat - 13:05 - 13:50

 

eduHr

Upisi.hr

Webmail

Jezični portal

Pravopis

eLektire

skole.hr

eMatica

Učilica

IZVANNASTAVNE AKTIVNOSTI

 

 

R. br.

Naziv grupe

Razredi

Br. Učionice

Sati (tj/god)

Izvršitelj

Šk. sat/dan

Br.

Učenika

  1.  

Svijet bajki

1.

 

1/35

Franjković

Utorak 5. sat

 

  1.  

Mali zbor

1.

 

1/35

Batalija

Utorak 5. sat

 

  1.  

Spretne ruke

1.

 

1/35

Nećak

Utorak 5. sat

 

  1.  

Likovna grupa

2.

15

1/35

Antolović

Četvrtak 5. sat

 

  1.  

Ekogrupa

2.

17

1/35

Jašarević

Srijeda 6. sat

 

  1.  

Plesna skupina

2.

18

1/35

Barudžija

Četvrtak 6. sat

 

  1.  

Zaboravljene priče

2.

18

1/35

Tonello

Petak 5. sat

 

  1.  

Klub prijatelja kulturne baštine

3.

20

1/35

Matković

Srijeda 6. sat

 

  1.  

Scensko-dramska skupina

3. i 7.

19

1/35

Paripović

Srijeda 6. sat

 

  1.  

Mali enigmatičari

3.

16

1/35

Ošaben

Srijeda 6. sat

 

  1.  

Mali istraživači

3.

21

1/35

Ž. Čikeš

Srijeda 6. sat

 

  1.  

Mladi pastoralci

3.

6

2/70

Jelačić

PON 7. i 8. sat

 

  1.  

Likovnjaci

4.

12

1/35

M. Purišić

Četvrtak 5. sat

 

  1.  

Knjigoljupci

4.

11

1/35

Bogojević

Petak 5. sat

 

  1.  

Literarna skupina

4.

10

1/35

D. Purišić

Srijeda 6. sat

 

  1.  

Mali prirodnjaci

4.

13

1/35

Balenović

Srijeda 6. sat

 

  1.  

Folklorna  grupa 1

PŠ Babići

 

1/35

Lučić

Utorak 5. sat

 

  1.  

Folklorna  grupa 2

PŠ Babići

 

1/35

Novak

Utorak 5. sat

 

  1.  

Mali kreativci

PŠ Bašanija

 

1/35

Lakošeljac Dokoza

Četvrtak 5. sat

 

  1.  

Dramska grupa

PŠ Bašanija

 

1/35

Itrić

Četvrtak 5. sat

 

  1.  

Likovna grupa

PŠ Juricani

 

1/35

Majdak

Ponedjeljak 5. sat

 

  1.  

Plesno-dramska grupa

PŠ Juricani

 

1/35

Pavlović

Ponedjeljak 5. sat

 

  1.  

Scenska skupina 1

PŠ Kmeti

 

1/35

Šantek Mekinić

Utorak 5. sat

 

  1.  

Scenska skupina 2

PŠ Kmeti

 

1/35

Uzelac

Utorak 5. sat

 

  1.  

Literarno-scenska 1

PŠ Murine

 

1/35

Deković

Petak 4. sat

 

  1.  

Literarno-scenska 3

PŠ Murine

 

1/35

Grill (Jeger)

Petak 4. sat

 

  1.  

Literarno-scenska 2

PŠ Murine

 

1/35

Mirković

Petak 4. sat

 

  1.  

Mali kreativci

PŠ Petrovija

 

1/35

Circota

Srijeda 5. sat

 

  1.  

Mali kreativci

PŠ Petrovija

 

1/35

Palić

Srijeda 5. sat

 

  1.  

Maketarstvo i modelarstvo

5.

28

1/35

Mamula

Četvrtak 6. sat

 

  1.  

Dramska grupa

5.

25

1/35

Sučić

Srijeda 7. sat

 

  1.  

Mladi povjesničari

6.

 

2/70

Dopuđ

ČET/PET 7. sat

 

  1.  

Biblijska skupina

8.

 

2/70

Jerković

Utorak 7. i 8. sat

 

  1.  

Gimnastika

1. – 8. M

D1

2/70

Lekšan

Petak 7. i 8. sat

 

  1.  

Gimnastika

1. – 8. Ž

D1

2/70

Gržinić

Petak 7. i 8. sat

 

  1.  

Tranpolin

1. – 8.

D1

2/70

Gržinić

UTO/ČET 8. sat

 

  1.  

Likovni genijalci

2. – 8.

33

2/70

Sardelić

PON 3./ SRI 1.

 

  1.  

Likovna družina

2. – 8.

33

2/70

Sardelić

Četvrtak 5. i 6. sat

 

  1.  

Zbor

4. – 8.

GK

2/70

Zemčak

ČET/PET 7. sat

 

  1.  

Ekogrupa Maslačak

5. i 6.

34

1/35

Babić

Četvrtak 7. sat

 

  1.  

Ručni rad

5. i 6.

31

1/35

Ružić

Petak 7. sat

 

  1.  

Erasmus grupa

5. – 8.

14

1/35

Baljak

Srijeda 8. sat

 

  1.  

Zadrugari

5. – 8.

33

2/70

Fatorić Bertović

Četvrtak 6. i 7. sat

 

  1.  

Glagoljaši

5. – 8.

 

2/70

Vuk

Petak 7. i 8. sat

 

  1.  

Sprachenklub

5. – 8.

32

2/70

Dabić

PON 3./ SRI 1.

 

  1.  

Lavanda

6. – 8.

35

2/70

Pijak

Ponedjeljak 7. sat i petak 6. sat

 

  1.  

Školski list

6. – 8.

6

1/35

Kolarić Deklić

Četvrtak 7. sat

 

  1.  

Vjeronaučna olimpijada

6. – 8.

 

2/70

Mirković

Utorak 8. i 9. sat

 

  1.  

Microbit

6. – 8.

27

2/70

Vojić

Srijeda 7. i 8. sat

 

  1.  

Ekopatrola

7. i 8.

34

1/35

Juko

Ponedjeljak 7. sat

 

 

 

ŠKOLSKI ŠPORTSKI KLUB “Mladost“

Školski športski klub "Mladost" organizira gimnastičku sekciju za dječake i djevojčice. Sveukupno je upisano 120 učenika, dječake trenira prof. Dražen Lekšan, a djevojčice prof. Josipa Popović.




Tražilica



 


INkluzivne škole 5+


GDPR

Akti i dokumenti

Popis udžbenika 2017./2018.

Katalog


Novo u knjižnici


Školski kalendar

Školski kalendar za školsku godinu 2019./20.

Priloženi dokumenti:
preuzmi.png


Raspored informacija


Dani otvorenih vrata


Kalendar
« Studeni 2019 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
Prikazani događaji


Brojač posjeta
Ispis statistike od 19. 2. 2011.

Ukupno: 2478602

Brojač posjeta
Ispis statistike od 19. 2. 2011.

Ukupno: 2478602
Ovaj mjesec: 3550
Ovaj tjedan: 1248
Danas: 13

Natječaji

 

 

 

 

Osnovna škola Marije i Line, Umag , S.E."Marija i Lina" Umago dana 21. listopada 2019. do 29. listopada objavljuje natječaje za radna mjesta učitelja/ice : talijijanskog jezika na određeno nepuno radno vrijeme, engleskog jezika na određeno nepuno radno vrijeme, hrvatkog jezika na neodređeno nepuno radno vrijeme te javni poziv za 2 pomoćnika u nastavi.  Dana 23. do 31.listopada objavljeni su natječaji za učitelja/icu fizike i tehničke kulture na neodređeno puno radno vrijeme, talijanskog jezika na neodređeno puno radno vrijeme. Više o natječajima možete saznati pod rubrikom "Natječaji i javni pozivi"

 


Vrijeme u Umagu




preskoči na navigaciju