Erasmus+ Love Life

Autor: Maja Lalić, 13. 2. 2020.

Erasmus+ Love Life u Umagu

Treći dan - srijeda, 12. veljače 2020.

U srijedu, 12. veljače, treći radni dan Erasmus+ Love Life projekta sastojao se od mnoštva raznolikih i zanimljivih radionica i aktivnosti za učenike i učitelje. Radni program bio je sljedeći:

Radionica: Otkrivamo glagoljicu - prezentacija i Kahoot kviz; (voditeljice Jelena Paić, Maja Lalić)

Radionica: Glagoljica (igra memory) (voditeljice Jelena Paić, Maja Lalić i Jasenka Ružić)

Radionica: Mentalno blagostanje - savjeti i trikovi (zaključci s radionice „Think Positive - Feel Good“ (školska psihologinja Jelena Rukavina)

Radionica: Mentalno opuštanje i blagostanje (voditeljica Željka Čikeš, licencirani Relax Kids trener, prevodi Jelena Rukavina)

Odbojkaši susret (voditelji Martina Baljak i Nikos Tzikos)

Radionica u grupama: Izrada suvenira s elementima glagoljice (voditeljica Manda Vuk)

Predavanje Dr. Ranko Rajović:  NTC Learning Approach for Gifted Students – Na poziv koordinatorice projekta OŠ Marije i Line Umag, predavanje za gostujuće i sve zainteresirane učitelje hrvatske OŠ Marije i Line i talijanske OŠ "Galileo Galilei", održao je Dr. Ranko Rajović, liječnik, pedagog i poznati stručnjak za rano poticanje inteligencije, autor poznatog NTC sustava učenja (Nurturing Talented Children), član Mense i Vijeća za darovitu djecu.

Filmska projekcija u gradskom kinu Umag

Autor:

Alenka Banić Juričić, prof. mentor

Školski koordinator projekta Erasmus+

Igru memory - glagoljicu od fimo mase izradila je naša učenička zadruga pod vodstvom prof. Sabrine Fatorić Bertović, a pod vodstvom prof. Jasenke Ružić učenici su napravili memoryje od kartona.

U knjižnici je izložen memory od glinamola, a izradili su ga učenici 4. b pod vodstvom učiteljice Dijane Bogojević.

PPT prezentaciju o glagoljici napravile su knjižničarke Maja Lalić i Jelena Paić i možete je preuzeti OVDJE.

Foto: Maja Lalić, Jelena Paić i Martina Baljak

« Kolovoz 2020 »

Popis udžbenika 2019./2020.

Plan nadoknade nastave.jpg

Trenutno nema raspisanih natječaja za radna mjesta.