preskoči na sadržaj

Osnovna škola Marije i Line Umag

Natjecanja

Natjecanje

Autor: Jelena Paić, 12. 12. 2019.

U našoj školi održano županijsko Natjecanje iz gimnastike

 

U srijedu, 11. 12. 2019. održano je županijsko prvenstvo školskih sportskih društava osnovnih škola za djevojčice i dječake u sportskoj gimnastici.
Sudjelovalo je 7 škola sa 100 natjecatelja u konkurenciji djevojčica i dječaka. Prilog o natjecanju možete pogledati u petak, 13. 12. 2019. na sportskoj televiziji.
Ekipno u disciplinama gimnastičkog višeboja i pojedinačno po spravama.
Postignuti su slijedeći rezultati:
Ekipno kod djevojčica
1. mjesto - OŠ Marije i Line, ŠSD "Mladost", Umag, 310,50 bodova: Franka Marić, Antea Hanzl, Neva Novak, Matea Brozić, Luna Kovačević, voditeljica Josipa Popović.


2. mjesto - OŠ Rivarela, ŠSD "Rivarela", Novigrad, 301,60 bodova: Nika Fabris, Natalija Bogojević, Claudia Krevatin, Mia Klarić, Ida Dujak, voditeljica Marina Galić.


3. mjesto - TOŠ "Galileo Galilei", ŠSD "Galileo Galilei", Umag, 284,90 bodova: Lara Brdar, Lucija Vidošević, Vittoria Hujdur, Nesa Mataija Valh, voditeljica Svjetlana Ćetojević.


4. mjesto  - OŠ "Vazmoslav Gržalja", ŠSD "Pinquete", Buzet, 283,60 bodova: Lara Rytz, Kiara Posedel, Simona Černeka, Ella Maria Vivoda, Agata Paro, voditelj Darko Černeha.


Ekipno kod dječaka:
1, mjesto -  OŠ Marije i Line, ŠSD "Mladost", Umag, 309,20 bodova: Manuel Matijašec, Oliver Galović, Bulić Dominik, Noa Jurca, Roan Vižintin, voditelj Dražen Lekšan.


Pojedinačno po spravama kod djevojčica
Dvovisinske ruče:
1. Linda Hübel  , OŠ Marije i Line, ŠSD Mladost, Umag, 18,90 bodova
2. Lana Jurcan, OŠ Marije i Line, ŠSD Mladost, Umag, 18,00 bodova
3. Dvorani Nika, OŠ Rivarela, ŠSD Rivarela, Novigrad, 17,70 bodova.
Tlo:
1.Jurcan Lana, OŠ Marije i Line, ŠSD Mladost, Umag, 19,50 bodova
2. Šverko Bernarda, O ŠMarije i Line, ŠSD Mladost, Umag, 19,30 bodova
3. Kraljevic Jelena, OŠ Jože Šurana, ŠSD Mladost Višnjan, 19,10 bodova.
Preskok:
1. Brozić Aurora, OŠ Marije i Line, ŠSD Mladost, Umag, 19,90 bodova
2. Matić Mina, OŠ Jože Šurana, ŠSD Mladost, Višnjan,19,80 bodova
3. Tuljak Carla, OŠ Rivarela, ŠSD Rivarela, Umag, 19,70 bodova.
Greda:
1. Brozić Aurora, OŠ Marije i Line, ŠSD Mladost, Umag, 19,40 bodova
2. Kraljevic Jelena, OŠ Jože Šurana, ŠSD Mladost, Višnjan 18,90 bodova
3. Bulić Natalija, OŠ Marije i Line, ŠSD Mladost, Umag,18,80 bodova
4. Dokoza Nika, OŠ Marije i Line, ŠSD Mladost, Umag, 18,80 bodova.


Dječaci pojedinačno po spravama kod dječaka
Tlo:
1. Marko Mataija Valh, TOŠ "Galileo Galilei", ŠSD Galileo Galilei, Umag, 19,50 bodova
2. Filip Novak, OŠ Marije i Line, ŠSD Mladost, Umag, 19,00 bodova
3. Stefano Bassanese, OŠ Marije i Line, ŠSD Mladost, Umag, 18,20 bodova.
Preskok:
1. Stefano Bassanese, OŠ Marije i Line, ŠSD Mladost, Umag, 19,50 bodova
2. Arsen Rotar, TOŠ "Galileo Galilei", ŠSD Galileo Galilei, Umag, 19,40 bodova
3. Vlahović Karlo, OŠ Marije i Line, ŠSD Mladost, Umag, 19,30 bodova.
Preča:
1. Filip Novak, OŠ Marije i Line, ŠSD Mladost, Umag, 18,80 bodova
2. Arsen Rotar, TOŠ "Galileo Galilei", ŠSD Galileo Galilei, Umag, 16,50 bodova
3. Ryan Bibalo, OŠ Marije i Line, ŠSD Mladost, Umag, 13,30 bodova.
Paralelne ruče:
1. Marko Mataija Valh, TOŠ "Galileo Galilei", 18,40 bodova
2. Leon Codiglia, OŠ Marije i Line,  ŠSD Mladost, Umag, 17,20 bodova.


Voditelji natjecanja: Josipa Popović i Dražen Lekšan
Organizator: OŠ Marije i Line, ŠSD Mladost, Umag  

                                                                             Tekst: Dražen Lekšan, prof.

                                                                        Foto: Luka Lekšan i Jelena Paić




Tražilica


Napredno pretraživanje
Traži

Kalendar
« Kolovoz 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji

 

GDPR
Akti i dokumenti
Popis udžbenika 2019./2020.
INkluzivne škole 5+

Katalog

Novo u knjižnici

Školski kalendar

Školski kalendar za školsku godinu 2019./20.

Priloženi dokumenti:
preuzmi.png
Plan nadoknade nastave.jpg

Raspored informacija

Dani otvorenih vrata

Natječaji

 

 

 

 

U razdoblju od 7. do 17.8.2020. raspisani su natječaji za radna mjesta :

1. domar-školski majstor-vozač (neodređeno puno radno vrijeme, 1 izvršitelj M/Ž)

2. učitelj/ica slovenskog jezika i kulture (određeno nepuno radno vrijeme, 1 izvršitelj M/Ž)

3. učitelj/ica geografije (određeno nepuno radno vrijeme, 1 izvršitelj M/Ž)

4. učitelj/ica gitare u glazbenom odjelu (neodređeno puno radno vrijeme, 1 izvršitelj M/Ž)

5. učitelj/ica klavira u glazbenom odjelu (neodređeno puno radno vrijeme, 1 izvršitelj M/Ž)

6. spremač/ica na određeno puno radno vrijeme (1 izvršitelj M/Ž)

tekst natječaja dostupan je pod rubrikom NATJEČAJI ZA RADNA MJESTA I JAVNI POZIVI

Brojač posjeta
Ispis statistike od 19. 2. 2011.

Ukupno: 2558296
Ovaj mjesec: 1041
Ovaj tjedan: 342
Danas: 6
Brojač posjeta
Ispis statistike od 19. 2. 2011.

Ukupno: 2558296
Vrijeme u Umagu
CMS za škole logo
Osnovna škola Marije i Line Umag / Školska 14, HR-52470 Umag / os-marijeiline-umag.skole.hr / ured@os-marijeiline-umag.skole.hr
preskoči na navigaciju