preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
Prijevoz učenika

Priloženi dokumenti:
autobusne linije za ucenike.pdf

Jelovnik

Školska kuhinja pridržava pravo izmjene dnevnog rasporeda marende ili ručka u slučaju potrebe (kvar namirnica, kašnjenje u nabavi ili sl.).

Školsko zvono

Prvo zvono - 7:40

1. sat - 7:45 - 8:30 

(odmor 5 min.)

2. sat - 8:35 - 9:20 

(odmor 15 min.)

3. sat - 9:35 - 10:20 

(odmor 15 min.)

4. sat - 10:35 - 11:20 

(odmor 5 min.)

5. sat - 11:25 - 12:10 

(odmor 5 min.)

6. sat - 12:15 - 13:00 

(odmor 5 min.)

7. sat - 13:05 - 13:50

 

eduHr

Upisi.hr

Webmail

Jezični portal

Pravopis

eLektire

skole.hr

eMatica

Učilica

Raspored informacija

Raspored informacija

Informacije - predmetna nastava

Raspored informacija kod učitelja predmetne nastave u školskoj 2018./2019. godini.

 

 Vrijeme primanja roditelja kod učitelja predmetne nastave

Ime i prezime učitelja

Predmet

Razrednik

razreda

Dan

Vrijeme

Školski

sat

Mirela JOVIČIĆ

(uč. br. 22)

hrvatski jezik

5. a

ponedjeljak

9:35 – 10:20

3.

Vesna JANJIŠ

hrvatski jezik

 

utorak

11:25 – 12:10

5.

Željka SUČIĆ

hrvatski jezik

 

petak

8:35 - 9:20

2.

Božidar CVENČEK

(uč. br. 24)

hrvatski jezik

6. d

srijeda

10:35 - 11:20

4.

Martina BALJAK

(uč. br. 14)

talijanski jezik

6. a

utorak

10:35 - 11:20

4.

Marina JURIŠEVIĆ

talijanski jezik

7. d

četvrtak

10:35 - 11:20

4.

Darija BARBIĆ BILIĆ

engl.i / njem. jez.

8. a

četvrtak

10:35 - 11:20

4.

Alenka BANIĆ JURIČIĆ

engleski jezik

 

utorak

12:15 - 13:00

6.

Ivana Rumiha

(uč. br. 1)

engleski jezik

5. e

petak

10:35 – 11:20

4.

Jasenka RUŽIĆ

talijanski jezik

8. b

srijeda

9:35 - 10:20

3.

Tanja KERSIKLA

engl. / tal. jezik

 

utorak

11:25 - 12:10 

5.

Tamara KLEUT

engl. / tal. jezik

 

ponedjeljak

9:35 - 10:20

3.

Vesna SRDOČ LEKŠAN

engleski jezik

       

Marina ZELENIKA

njemački jezik

 

ponedjeljak

10:35 - 11:20

4.

Jasmina MIJANOVIĆ PUĐAK

matematika

  srijeda 10:35 - 11:20 4.

Jelena FRANIĆ RIHTER

matematika

  ponedjeljak 10:35 - 11:20 4.

Matea Mažuran

matematika

  srijeda 12:15 - 13:00 6.

Maja MIRIĆ

matematika

  petak 9:35 - 10:20 3.

Marijan KRIŠTIĆ

fizika / tehn. kultura

  srijeda 8:35 - 9:20 2.

Zoran MAMULA

tehnička kultura / informatika

8. e

srijeda

10:35 - 11:20

4.

Marija VOJIĆ

informatika

  srijeda 12:15 - 13:00 6.

Sanja ZAKINJA

priroda / biologija

6. b

ponedjeljak

10:35 - 11:20

4.

Anita PIJAK

kemija

7.a

četvrtak

9:35 - 10:20

3.

Tonko ČIKEŠ

geografija

7. b

utorak

8:35 - 9:20

2.

Maša PAIĆ

geografija

5. c

četvrtak

13:05 – 13:50

7.

Stevan DOPUĐ

povijest

       

Lidija LEŠIĆ

povijest

8. c

srijeda

10:35 - 11:20

4.

Danica SARDELIĆ

likovna kultura

 7. c

četvrtak

8:35 - 9:20

2.

Sabrina Fatorić

likovna kultura

 

srijeda

12:15 - 13:00

6.

Mirela ZEMČAK

glazbena kultura

5. b

utorak

9:35 - 10:20

3.

Dražen LEKŠAN

TZK

       

Josipa POPOVIĆ

TZK

 8. d

petak

9:35 - 10:20

3.

Zdenka JELAČIĆ

vjeronauk

 

srijeda

11:25 - 12:10

5.

Snježana KRUHAK

vjeronauk

 

ponedjeljak

8:35 - 9:20

2.

Manda VUK 

vjeronauk

  petak 8:35 - 9:20 2.

Davor MIRKOVIĆ

vjeronauk

  srijeda 9:35 - 10:20 3.

Ivan KISEGI

vjeronauk

 

četvrtak

 11:25 – 12:10

  5.

 

 

Informacije - razredna nastava

Informacije za roditelje učenika razredne nastave u školskoj 2018./2019. godini.

 

Vrijeme primanja roditelja kod učitelja razredne nastave

 Ime i prezime učitelja

Razred

Dan

Vrijeme

Školski sat

Rosa ANTOLOVIĆ

1. a

ponedjeljak

7:45 - 8:30

1.

Gordana JAŠAREVIĆ

1. b

srijeda

8:35 - 9:20

2.

Ivana BARUDŽIJA

1. c

petak

7:45 - 8:30

1.

Aurika MATKOVIĆ

2. a

četvrtak

9:35 - 10:20

3.

Snježana PARIPOVIĆ

2. b

četvrtak

8:35 - 9:20

2.

Sanja OŠABEN

2. c

ponedjeljak

10:35 - 11:20

4.

Željka ČIKEŠ

2. d

srijeda 8:35 - 9:20 2.

Marija PURIŠIĆ

3. a

ponedjeljak 8:35 - 9:20 2.

Dijana BOGOJEVIĆ

3. b

petak

7:45 - 8:30

1.

Dragan PURIŠIĆ

3. c

utorak 7:45 - 8:30 1.

Nevenka BALENOVIĆ

3. d

četvrtak

7:45 - 8:30

1.

Nevenka FRANJKOVIĆ

4. a

petak

8:35 - 9:20

2.

Marina BATALIJA

4. b

utorak

8:35 - 9:20

2.

Silvana NEĆAK

4. c

petak

9:35 - 10:20

3.

 

Informacije – područne škole

Raspored informacija za roditelje učenika područnih škola u školskoj 2018./2019. godini.

 

Vrijeme primanja roditelja kod učitelja područnih škola

Područna škola

Ime i prezime učitelja

Razred

Dan

Vrijeme

Babići

Sanja Novak

1. i 2.

ponedjeljak

10:35 - 11:20

Karmen Lučić

3. i 4.

srijeda

10:35 – 11:20

Bašanija

Barbara Lakošeljac Dokoza

3. i 4.

ponedjeljak

9:35 - 10:20

Marina Sarić

1. i 2..

ponedjeljak

7:45 - 8:30

Juricani

Sara Majdak

2.

petak

8:35 - 9:20

Ksenija Pavlović

1. i 4. 

petak

9:35 - 10:20

Kmeti

Smiljka Šantek Mekinić

2. i 3.

utorak

7:45 - 8:30

Jasminka Uzelac

1. i 4.

utorak

8:35 - 9:20

 Murine

Anka Deković

2. i 3.

utorak

8:35 - 9:20

Ljljana Jeger

4.

utorak

7:45 - 8:30

Sanja Mirković

1.

srijeda

9:35 - 10:20

Petrovija

Tanja Palić

2. i 4.

utorak

7:45 - 8:30

Daniela Circota

1. i 3.

utorak

8:30 - 9:20

 

 

  :: opširnije :: 


objavio: Maja Lalić  datum: 15. 9. 2017. 11:09
» Arhiva naših vijesti    
 


Tražilica



 


INkluzivne škole 5+


GDPR

Akti i dokumenti

Popis udžbenika 2017./2018.

Novo u knjižnici


Školski kalendar

Priloženi dokumenti:
kalendar 2018 2019.pdf


Raspored informacija


Dani otvorenih vrata


Kalendar
« Rujan 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
1 2 3 4 5 6 7
Prikazani događaji


Brojač posjeta
Ispis statistike od 19. 2. 2011.

Ukupno: 2415899
Ovaj mjesec: 4701
Ovaj tjedan: 936
Danas: 146

Natječaji

 

 

 


Vrijeme u Umagu




preskoči na navigaciju