preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
Prijevoz učenika

Priloženi dokumenti:
Autobusne linije za ucenike.pdf

Jelovnik

Školska kuhinja pridržava pravo izmjene dnevnog rasporeda marende ili ručka u slučaju potrebe (kvar namirnica, kašnjenje u nabavi ili sl.).

Školsko zvono

Prvo zvono - 7:40

1. sat - 7:45 - 8:30 

(odmor 5 min.)

2. sat - 8:35 - 9:20 

(odmor 15 min.)

3. sat - 9:35 - 10:20 

(odmor 15 min.)

4. sat - 10:35 - 11:20 

(odmor 5 min.)

5. sat - 11:25 - 12:10 

(odmor 5 min.)

6. sat - 12:15 - 13:00 

(odmor 5 min.)

7. sat - 13:05 - 13:50

 

eduHr

Upisi.hr

Webmail

Jezični portal

Pravopis

eLektire

skole.hr

eMatica

Učilica

Raspored informacija

Raspored informacija

Informacije - predmetna nastava

Raspored informacija kod učitelja predmetne nastave u školskoj 2019./2020. godini.

 

Vrijeme primanja roditelja kod učitelja predmetne nastave

Ime i prezime učitelja

Predmet

Razrednik

razreda

Dan

Vrijeme

Školski

sat

Mirela JOVIČIĆ (uč. br. 22)

hrvatski jezik

6. a

srijeda

8:35 - 9:20

2.

Vesna JANJIŠ

hrvatski jezik

 

četvrtak

8:35 - 9:20

2.

Željka SUČIĆ

hrvatski jezik

 

petak

10:35 - 11:20

4.

Božidar CVENČEK (uč. br. 24)

hrvatski jezik

7. d

srijeda

10:35 - 11:20

5.

Valentina SIVAK

hrvatski jezik

 

ponedjeljak

12:15 - 13:00

6.

Martina BALJAK (uč. br. 14)

talijanski jezik

7. a

utorak

10:35 - 11:20

4.

Iva TONELLO

talijanski jezik

 

petak

9:35 - 10:20

3.

Darija BARBIĆ BILIĆ

engl.i / njem. jez.

 

četvrtak

10:35 - 11:20

4.

Alenka BANIĆ JURIČIĆ

engleski jezik

 

srijeda

10:35 - 11:20

4.

Darija JAKIM  (uč. br. 1)

engleski jezik

6. e

utorak

9:35 - 10:20

3.

Jasenka RUŽIĆ

talijanski jezik

5. c

četvrtak

8:35 - 9:20

2.

Tea KOLARIĆ DEKLIĆ

engl. / tal. jezik

7. c

srijeda

9:35 - 10:20

3.

Tamara KLEUT

engl. / tal. jezik

 

srijeda

9:35 - 10:20

3.

Vesna SRDOČ LEKŠAN

engleski jezik

7. b

četvrtak

11:25 - 12:10

5.

Sara DABIĆ

njemački jezik

5. d

četvrtak

9:35 - 10:20

3.

Jasmina MIJANOVIĆ PUĐAK (kabinet matematike)

matematika

 

utorak

11:25 - 12:10

5.

Jelena  FRANIĆ RIHTER (uč. br. 39)

matematika

 

ponedjeljak

9:35 - 10:20

3.

Matea MAŽURAN (uč. br. 40)

matematika

6.d

petak

8:35 - 9:20

2.

Maja MIRIĆ (uč. br. 38)

matematika

 

ponedjeljak

10:35 - 11:20

4.

Nenad MIHELČIĆ

fizika / tehn.

 

srijeda

9:35 - 10:20

3.

Zoran MAMULA

tehnička kultura / informatika

 

ponedjeljak

9:35 - 10:20

3.

Marija VOJIĆ

informatika

 

utorak

10:35 - 11:20

4.

Dino BABIĆ

priroda / biologija

 

ponedjeljak

10:35 - 11:20

4.

Marijana JUKO

priroda / biologija

 

ponedjeljak

8:35 - 9:20

2.

Anita PIJAK

kemija

8.a

utorak

9:35 - 10:20

3.

Tonko ČIKEŠ

geografija

8. b

utorak

8:35 - 9:20

2.

Maša PAIĆ

geografija

6. c

utorak

10:35 – 11:20

4.

Stevan DOPUĐ

povijest

 

četvrtak

9:35 - 10:20

3.

Lidija LEŠIĆ

povijest

5. b

utorak

11:25 - 12:10

5.

Danica SARDELIĆ

likovna kultura

7. c

četvrtak

8:35 - 9:20

2.

Sabrina FATORIĆ

likovna kultura

5. a

četvrtak

11:25 - 12:10

5.

Mirela ZEMČAK

glazbena kultura

6. b

četvrtak

10:35 - 11:20

4.

Dražen LEKŠAN

TZK

8. d

utorak

7:45 - 8:30

1.

Josipa POPOVIĆ

TZK

5. e

petak

9:35 - 10:20

3.

Zdenka JELAČIĆ

vjeronauk

 

ponedjeljak

9:35 - 10:20

3.

Bartol JERKOVIĆ

vjeronauk

 

četvrtak

8:35 - 9:20

2.

Manda VUK

vjeronauk

 

petak

9:35 - 10:20

3.

Davor MIRKOVIĆ

vjeronauk

 

ponedjeljak

8:35 - 9:20

2.

Ivan KISEGI (uč. br. 5)

vjeronauk

 

četvrtak

10:35 - 11:20

4.

 

 

Informacije - razredna nastava

Informacije za roditelje učenika razredne nastave u školskoj 2019./2020. godini.

 

Vrijeme primanja roditelja kod učitelja razredne nastave

 Ime i prezime učitelja

Razred

Dan

Vrijeme

Školski sat

Rosa ANTOLOVIĆ

2. a

ponedjeljak

8:35 - 9:20

2.

Gordana JAŠAREVIĆ

2. b

utorak

8:35 - 9:20

2.

Ivana BARUDŽIJA

2. c

petak

8:35 - 9:20

2.

Aurika MATKOVIĆ

3. a

utorak

10:35 - 11:20

4.

Snježana PARIPOVIĆ

3. b

srijeda

9:35 - 10:20

3.

Sanja OŠABEN

3. c

srijeda

8:35 - 9:20

2.

Željka ČIKEŠ

3. d

srijeda 9:35 - 10:20 3.

Marija PURIŠIĆ

4. a

četvrtak 10:35 - 11:20 4.

Dijana BOGOJEVIĆ

4. b

četvrtak

8:35 - 9:20

2.

Dragan PURIŠIĆ

4. c

ponedjeljak 10:35 - 11:20 4.

Nevenka BALENOVIĆ

4. d

utorak

11:25 - 12:10

5.

Nevenka FRANJKOVIĆ

1. a

četvrtak

7:45 - 8:30

1.

Marina BATALIJA

1. b

četvrtak

8:35 - 9:20

2.

Silvana NEĆAK

1. c

utorak

8:35 - 9:20

2.

 

Informacije – područne škole

Raspored informacija za roditelje učenika područnih škola u školskoj 2019./2020. godini.

 

Vrijeme primanja roditelja kod učitelja područnih škola

Područna škola

Ime i prezime učitelja

Razred

Dan

Vrijeme

Babići

Sanja Novak

2. i 3.

srijeda

8:30 - 9:15

Karmen Lučić

1. i 4.

četvrtak

8:30 – 9:15

Bašanija

Barbara Lakošeljac Dokoza

1. i 4.

utorak

7:45 - 8:30

Marija Itrić

2. i 3.

srijeda

8:30 - 9:15

Juricani

Sara Majdak

3. i 4.

utorak

9:35 - 10:20

Ksenija Pavlović

1. i 2. 

utorak

8:35 - 9:20

Kmeti

Smiljka Šantek Mekinić

1. i 3.

srijeda

7:45 - 8:30

Jasminka Uzelac

2. i 4.

srijeda

10:00 - 10:45

 Murine

Anka Deković

3.

ponedjeljak

9:45 - 10:30

Tea Grill

4.

ponedjeljak

8:30 - 9:15

Sanja Mirković

1. i 2. 

srijeda

10:30 - 11:15

Petrovija

Tanja Palić

1. i 3.

ponedjeljak

9:45 - 10:30

Daniela Circota

2. i 4.

utorak

8:30 - 9:15

 

 

 

  :: opširnije :: 


objavio: Maja Lalić  datum: 15. 9. 2017. 11:09
» Arhiva naših vijesti    
 


Tražilica



 


INkluzivne škole 5+


GDPR

Akti i dokumenti

Popis udžbenika 2017./2018.

Katalog


Novo u knjižnici


Školski kalendar

Školski kalendar za školsku godinu 2019./20.

Priloženi dokumenti:
preuzmi.png


Raspored informacija


Dani otvorenih vrata


Kalendar
« Studeni 2019 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
Prikazani događaji


Brojač posjeta
Ispis statistike od 19. 2. 2011.

Ukupno: 2479269

Brojač posjeta
Ispis statistike od 19. 2. 2011.

Ukupno: 2479269
Ovaj mjesec: 4217
Ovaj tjedan: 112
Danas: 112

Natječaji

 

 

 

 

Osnovna škola Marije i Line, Umag , S.E."Marija i Lina" Umago dana 21. listopada 2019. do 29. listopada objavljuje natječaje za radna mjesta učitelja/ice : talijijanskog jezika na određeno nepuno radno vrijeme, engleskog jezika na određeno nepuno radno vrijeme, hrvatkog jezika na neodređeno nepuno radno vrijeme te javni poziv za 2 pomoćnika u nastavi.  Dana 23. do 31.listopada objavljeni su natječaji za učitelja/icu fizike i tehničke kulture na neodređeno puno radno vrijeme, talijanskog jezika na neodređeno puno radno vrijeme. Više o natječajima možete saznati pod rubrikom "Natječaji i javni pozivi"

 


Vrijeme u Umagu




preskoči na navigaciju